Lenovo notebook servisleri
Notebook piyasanın en kaliteli ve en sağlam notebook üreticilerinden biri olan Lenovo firmasının ürettiği notebooklar için arızası ya da modeli ne olursa olsun özel teknik servis hizmeti veriyoruz.

Telefon numaralarımızdan ( 0 212 545 2 000 ) Operatörlerimize ulaştığınızda adresinizi ve telefon kaydınızı bırakın, sonrasında servis kargo gelip adresinizden cihazı alır. Cihaz servisimize ulaştığında teknik servis personellerimiz tarafından incelenir. Gerekli testleri yapıldıktan sonra satış bölümü personellerimiz tarafından cihazın durumu ile ilgili bilgi verilir. Sonrasında fiyatı onayladığınızda cihazın onarımı tamamlanıp servis kargo ile elinize ulaştırılır. Ödemeyi  kapıda veya havale ile  yapabilirsiniz.

Kendisinin fiyatı pahalı olduğu gibi tamirinin de pahalı olduğu ve yedek parça konusunda sıkıntı çekilen notebook markası Lenovo için tüm imkan ve yedek parçalara sahip nadir notebook servislerinden birisiyiz. 

Tüm Lenovo notebook modelleri için gerekli yazılımlar ve donanım parçaları elimizde mevcuttur. Sizde Lenovo marka notebook kullanıyorsanız arızası ne olursa olsun getirin en ekonomik yollarla sizlere kalıcı çözümler üretelim.

Sitede adı geçen marka ve logo ilgili firmanın tescilli logosu olup bilgi amaçlı yayınlanmıştır. Şirketimiz bu markaya "özel" hizmet vermektedir. Tel: 444 56 33 E-Posta: info@lenovolaptopservisi.com